Ons Team

De samenwerking tussen De Hoeksteen en De Schakel is uniek: twee scholen, één team.

Het is een jong, gedreven team waarbinnen verschillende medewerkers hun expertise inzetten in de organisatie. Op de twee Leersumse scholen zijn diverse mannen te vinden, wat zorgt voor een goede dynamiek binnen dit team.

De directievoering van beide scholen berust bij Elselien Wiebenga (bovenschools directeur) en Debbie Verschuur (adjunct-directeur).

Teamsamenstelling schooljaar 2020-2021
Elselien Wiebenga
bovenschools directeurElselien Wiebengaelselienwiebenga@fluenta.nl
Debbie Verschuur
adjunct-directeurDebbie Verschuurdebbieverschuur@fluenta.nl
Ina Wolff
directiesecretaresseIna Wolffinawolff@fluenta.nl
Ester Heimensen
intern begeleiderEster Heimensenibhoeksteen@fluenta.nl
Margot Sturkenboom
leerkracht VissengroepMargot Sturkenboommargotsturkenboom@fluenta.nl
Lieneke Overweel
leerkracht VissengroepLieneke Overweellienekeoverweel@fluenta.nl
Ninon Hendriks
leerkracht VlindergroepNinon Hendriksninonhendriks@fluenta.nl
Marianne Bruijne
leerkracht VlindergroepMarianne Bruijnemariannebruijne@fluenta.nl
Heleen van Nieuwamerongen
leerkracht groep 3Heleen van Nieuwamerongenheleenvannieuwamerongen@fluenta.nl
Rianne Thompson
leerkracht groep 3Rianne Thompsonriannethompson@fluenta.nl
Dagmar Donker
leerkracht groep 4Dagmar Donkerdagmardonker@fluenta.nl
Cathelijne Jordens
leerkracht groep 4Cathelijne Jordenscathelijnejordens@fluenta.nl
Jet Hazekamp
leerkracht groep 5Jet Hazekampjethazekamp@fluenta.nl
Ida Miedema
leerkracht groep 5Ida Miedemaidamiedema@fluenta.nl
Reinier van Eck
leerkracht groep 6Reinier van Eckreiniervaneck@fluenta.nl
Willeke Bregman
leerkracht groep 5 (i.o.)Willeke Bregmanwillekebregman@fluenta.nl
Mark Timmer
leerkracht groep 7Mark Timmermarktimmer@fluenta.nl
Angelique Riemer
leerkracht groep 8Angelique Riemerangeliqueriemer@fluenta.nl
Nathan Eikelenboom
leerkracht groep 8 en Praktijkklas LeersumNathan Eikelenboomnathaneikelenboom@fluenta.nl
Niels Wanner
Praktijkklas Leersum en ICT coördinatorNiels Wannernielswanner@fluenta.nl
Marja van Sas
onderwijsassistent/RTMarja van Sasmarjavansas@fluenta.nl
Annemiek Tierolf
conciërgeAnnemiek Tierolfannemiektierolf@fluenta.nl
Linda van Schaik
Plusgroep en RTLinda van Schaiklindavanschaik@fluenta.nl
PC Basisschool De Hoeksteen
Burg. v / d Boschlaan 22
3956 DC Leersum
Tel: 0343-452901

© Copyright De Hoeksteen Leersum

Search