Ons Team

De samenwerking tussen De Hoeksteen en De Schakel is uniek: twee scholen, één team.

Het is een jong, gedreven team waarbinnen verschillende medewerkers hun expertise inzetten in de organisatie. Op de twee Leersumse scholen zijn diverse mannen te vinden, wat zorgt voor een goede dynamiek binnen dit team.

De directievoering van beide scholen berust bij Elselien Wiebenga (bovenschools directeur) en Nathan Eikelenboom (adjunct-directeur).

Teamsamenstelling schooljaar 2021-2022
Elselien Wiebenga
bovenschools directeurElselien Wiebengaelselienwiebenga@fluenta.nl
Nathan Eikelenboom
adjunct-directeurNathan Eikelenboomnathaneikelenboom@fluenta.nl
Ina Wolff
directiesecretaresseIna Wolffinawolff@fluenta.nl
Ester Heimensen
intern begeleiderEster Heimensenibhoeksteen@fluenta.nl
Margot Sturkenboom
leerkracht VissengroepMargot Sturkenboommargotsturkenboom@fluenta.nl
Lieneke Overweel
leerkracht VissengroepLieneke Overweellienekeoverweel@fluenta.nl
Ninon Hendriks
leerkracht VlindergroepNinon Hendriksninonhendriks@fluenta.nl
Marianne Bruijne
leerkracht VlindergroepMarianne Bruijnemariannebruijne@fluenta.nl
Heleen van Nieuwamerongen
leerkracht groep 3Heleen van Nieuwamerongenheleenvannieuwamerongen@fluenta.nl
Rianne Thompson
leerkracht groep 3Rianne Thompsonriannethompson@fluenta.nl
Dagmar Donker
leerkracht groep 4Dagmar Donkerdagmardonker@fluenta.nl
Cathelijne Jordens
leerkracht groep 4Cathelijne Jordenscathelijnejordens@fluenta.nl
Vera van wee
leerkracht groep 5 (i.o.)Vera van weeveravanwee@fluenta.nl
Ida Miedema
leerkracht groep 5Ida Miedemaidamiedema@fluenta.nl
Reinier van Eck
leerkracht groep 6Reinier van Eckreiniervaneck@fluenta.nl
Noah van bavel
leerkracht groep 6 (i.o.)Noah van bavelnoahvanbavel@fluenta.nl
Mark Timmer
leerkracht groep 7Mark Timmermarktimmer@fluenta.nl
Angelique Riemer
leerkracht groep 8Angelique Riemerangeliqueriemer@fluenta.nl
Niels Wanner
Praktijkklas Leersum en ICT coördinatorNiels Wannernielswanner@fluenta.nl
Marja van Sas
onderwijsassistent/RTMarja van Sasmarjavansas@fluenta.nl
Harry Sahuleka
conciërgeHarry Sahulekaharrysahuleka@fluenta.nl
Linda van Schaik
Plusgroep en RTLinda van Schaiklindavanschaik@fluenta.nl
PC Basisschool De Hoeksteen
Burg. v / d Boschlaan 22
3956 DC Leersum
Tel: 0343-452901

© Copyright De Hoeksteen Leersum

Search